TERRACE PARK

ESKİŞEHİR’DE DOĞA İLE İÇ İÇE YEPYENİ BİR HAYAT

Belki nicedir hayalini kurduğunuz o “ev”… hani o ağaçların arasında, yeşille bezeli, kışın bir kaplıca sıcaklığıyla sizi saran, içinden hiç çıkmak istemeyeceğiniz, yazın ormanların serinliğine yüzünü dönmüş, içinize huzur veren o “ev”… Anlatması zordur kurulan hayalleri. Söylemeye, tarife lisan yetmez. Onu görünce tanırsınız, hayalleriniz gerçek olduğunda, tasarılarınız yaşamla buluştuğunda, ancak o zaman yaşamak güzel, ancak o zaman anlamlı. İşi hayalleri aramak olan birileri, Eskişehir’de, Eskişehir’e bir hayal kurdu. Görünce tanıyacaksınız, o sizin hayaliniz. Ve yaşam şimdi başlıyor…

TERMAL KONSEPT

Terrace Park, on dakikalık mesafeye rağmen şehrin gürültüsünden uzak, temiz havalı ve yeşilliklerle bezeli bir alanda konumlanmıştır. Eskişehir’in en sağlam zemini olan, kayalıklar bölgesinde yapılan zemin etütleri, proje arazisinin en üst düzeyde depreme dayanıklı ve güvenceli olduğunu göstermektedir.

Terrace Park projesi, arazi seçimi sürecinden başlayan bir titizliğin ürünüdür. Arazinin seçiminde, doğu – batı yönünde güneş ışığından maksimum faydalanma ve termal su kullanımı en önemli etkenlerdir. Kaynaktan elde edilen su, açık ve kapalı havuzlarda ve hamam-SPA gibi tesislerde Terrace Park sakinlerinin hizmetine sunulurken, kışın da ısınma ekonomisine katkı sağlayacak bir imkandır.

Immotrust A.Ş., ferah yaşam alanlarını, modern teknoloji ve nitelikli malzemeler kullanarak, Alman mühendisliğinin hassasiyeti ile inşa eder. Projelerin gerçekleştiği şehirlerde yaptığı araştırmaları değerlendirerek, lüksün standart olduğu yüksek kaliteli yapılar tasarlar.

www.terraceparkeskisehir.com