Modern bir mimari anlayış içerisinde, Immotrust kalite ve güvencesiyle inşa edilen konutlarda tüm ayrıntılar sizin ve ailenizin rahatı ve konforu için düşünüldü. Klasiği modernizmle birleştiren tasarım anlayışımızı yaşam alanlarınıza yansıtan Selvi Evleri, iç tasarım ve dizaynlarında, günün modasını estetikle birleştiriyor. Yıllar geçse de sürekli modern kalacak bir mimari dizayna sahip olan evlerde geçen zamanı durdurun. İskanı alınmış olan projemizi ziyaret edebilirsiniz.

SOSYAL HAYATINIZI EVİNİZE TAŞIYIN

Artık günümüzün yaşam standartları, bir evden olan beklentileri fazlasıyla değiştirdi. Zamanınızın çoğunu rahat bir şekilde geçirdiğiniz evinizin işlevselliğini, keyif alabileceğiniz alanlara dönüştürüyoruz. Bir başka deyişle amacımız; mutfak, banyo gibi fonksiyonun ağırlık kazandığı alanlar başta olmak üzere, evinizin her köşesini eğlenebileceğiniz, kaliteli zaman geçirebileceğiniz yaşam alanlarına dönüştürmektir.

Immotrust Selvi Evleri Konutları, 4 blokta toplam 32 daire, 3+1 veya 4+1 seçenekleri ile ev sahibi olmak isteyenlerin ihtiyaçlarına uygun alternatifler sunuyor. Unutmayın, “Selvi Evlerinde herşey sizin için…” Bu nedenle güvenlik ve konforunuzun kesintisiz devam etmesini sağlayacak tüm detaylar titizlikle düşünüldü. Size kalan bu tasarımın ve ayrıcalığın tadını çıkarmak…

BAHÇENİZDEN ŞEHİRE

Selvi Evleri, gürültüden uzak, temiz ve yeşil bir alanda konumlanmıştır. Kalabalıktan uzak, huzurlu ve rahat bir ortam sağlarken, bunu şehir merkezinden çok uzaklaşmadan ve ulaşımı zorlaştırmadan yapıyoruz. Tramvay ve diğer ulaşım araçlarına rahatça ulaşabileceğiniz, çevre ve bağlantı yollarına kısa sürede çıkabileceğiniz bir yerdedir. Böylelikle işe ve şehir merkezine zaman kaybetmeden ve trafiğe takılmadan rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Etrafı yeşil alan olan lüks dairelerden oluşan projenin etrafında alışveriş imkanları, çocuk oyun alanları ve park bulunmaktadır.

EVİNİZDEKİ IŞIK

Selvi Evleri’nde bütün mutfak, balkon ve salonlar güneye bakmaktadır. Böylece ısı ve elektrikten tasarruf edeceksiniz. Günün büyük bölümünde, zaman geçirdiğiniz yaşam alanlarınız bol bol güneş alır. Yazın aydınlığın keyfini çıkarırken, kışın ısıdan tasarruf edin.

 

www.selvievleri.com