Selim Kuzu
Yönetim Kurulu Başkanı

Selim Kuzu, yüksek eğitimini Almanya ve Isviçre’de Ülke Ekonomisi üzerine tamamlamış uzman ekonomisttir. Immotrust CEO’su olarak Avrupa ve Amerika´da altyapı ve gayrimenkul projeleri geliştirilmesi ve finansmanında geniş deneyim sahibidir. Kariyeri boyunca yaklaşık 5 milyar Euro tutarında projelere imza atmıştır.

Hasan Ergen
Yönetim Kurulu Üyesi

Hasan Ergen, gayrimenkul proje geliştirime ve insaat uzmanıdır. 1980’den bugüne Türkiye genelinde çeşitli gayrimenkul projeleri gerçekleştirmiştir. Buna ek olarak uzun yıllar altın ve ham madde ticaretinde faaliyet göstermiştir. Immotrust Yönetim Kurulu üyesi olarak satın alma ve teknik uygulama sorumlusudur.

André Kunze
Yönetim Kurulu Üyesi

Andre Kunze yüksek eğitimini Yatırım Bankacılığı üzerine tamamlamıştır. Immotrust yönetim kurulu üyesi olarak proje finansmanı konusunda uzmandır. Avrupa sermaye piyasası üzerine 20 yıllık tecrübeye sahiptir. Almanya’da zamanın önde gelen bankası Dresdner Bank’ta 11 yıl süresince üst düzey yatırımcıların danışmanlığını yapmıştır. Aynı zamanda yine Almanya’daki P.A.M. (Prometheus Asset Management) yatırım fonu şirketinin kurucu ortağıdır.