Immotrust gayrimenkul yatırım, proje geliştirme ve inşaat sektörlerinde 20 yıldan fazla deneyimi olan güçlü bir kadroyla kurulmuştur. Yönetim kurulu mensupları ve üst düzey yöneticileri bireysel olarak, konut projeleri, ticaret merkezleri, altyapı ve sanayi yapılar gibi bir çok farklı alanda Türkiye, Almanya ve ABD’de başarılı projeler tasarlamış ve gerçekleştirmişlerdir.

Geleneksel değerleri çağdaş mimari ve yerel doku ile en yenilikçi şekilde buluşturmak kolay değil. Proje geliştirme süreçlerinin her aşamasında bu konulara önem vererek geliştirdiğimiz konseptlerin „Yıl boyu yaşanacak bir yuva” baslığı altında oluşmaktadır. Tabi ki hem içeride – hem dışarıda.

Gücünü, kadrosunun geniş deneyiminden alan Immotrust, ağırlıklı olarak yüksek standartlı ve lüks projeler geliştirme, otel ve konut yapımında faaliyet göstermektedir. Immotrust, yüksek teknik detayları ve hizmette olabilecek en yüksek standartları dikkate alarak, güçlü mimari çizgisi ve mühendisliği ile kişi ve ailelere odaklı projelere imza atarak sektörün önde gelen kuruluşları arasında yer almayı hedeflemektedir.